Zasady wysyłki zamówionego towaru:

DPD

Zamówienia na adres zamawiającego dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszt dostawy bez względu na ilość oraz rodzaj zamówionych produktów jest jeden i wynosi:

- przy przedpłacie na konto bankowe 15zł brutto,

- przy przesyłce pobraniowej 20zł brutto.

PACZKOMATY Inpost

Zamówienie może być dostarczone do wybranego Paczkomatu Inpost. Koszt dostawy to 12zł brutto

Zamówienia pobraniowe złożone w dni powszednie do godz. 13:00 będą realizowane w tym samym dniu. Zamówienia złożone po godz. 13:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

Zamówienia opłacone przelewem zostaną zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy Adamski.pl w pełnej wysokości (zawierającej kwotę zamówionych towarów oraz koszt przesyłki). O zaksięgowaniu wpłaty kupujący zostanie poinformowany mailowo. Zamówienia opłacone w dni powszednie do godz. 13:00 będą realizowane w tym samym dniu. Zamówienia opłacone po godz. 13:00 w dni powszednie , w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.
Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu. W przypadku wystąpienia uszkodzeń prosimy o spisanie protokołu szkody z kurierem DPD.